Kundservice & butik

E-post
info@virtasalmenviljatuote.fi
Adress
Suholanrannantie 231,
77330 Virtasalmi

Teknisk support och underhåll av webbplatsen

Hittade du ett problem eller kom du på en idé för att förbättra din webbplats? Vår webbplats är outsourcad till
DigiHaavi Oy, som ständigt utvecklar tjänsten tillsammans med Viljatuotte.

Teamet

Möt teamet för Virtasalmen Viljatuote

Virtasalmis värden inkluderar gemenskap och arbetstillfredsställelse.

Matti Toivanen

Verkställande direktör, Försäljning

  •  040 846 9788
  • matti.toivanen@virtasalmenviljatuote.fi

Petri Karjalainen

Styrelseordförande

  • 400 894 505
  • petri.karjalainen@virtasalmenviljatuote.fi

Tina Toivanen

Exportchef

  • 040 174 1047
  • tina.toivanen@virtasalmenviljatuote.fi
Osmo Toivanen

Osmo Toivanen

Produktionschef

  • 040 520 3083
  • osmo.toivanen@virtasalmenviljatuote.fi

Sari Karjalainen

kvalitetsledning och produktutveckling

  • 0400 253 453
  • sari.karjalainen@virtasalmenviljatuote.fi

Jarno Manninen

Chefsadministratör och chef för arbetarskydd och hälsa

  • jarno.manninen@virtasalmenviljatuote.fi

Mariia Salmijärvi

  • 041 313 9828
  • mariia.salmijarvi@virtasalmenviljatuote.fi

Eetu Kolehmainen

  • eetu.kolehmainen@virtasalmenviljatuote.fi

Mika Toivonen

Produktion

Sari Sajanen

kundservice och packstation

Eeva Jäppinen

kundservice och packstation

Antti Rouhiainen

Produktion

Minna Kilpinen

Dispatch

Pekka Hänninen

  • pekka.hanninen@virtasalmenviljatuote.fi