Asiakaspalvelu & myymälä

Sähköposti
info@virtasalmenviljatuote.fi
Osoite
Suholanrannantie 231,
77330 Virtasalmi

Verkkosivuston tekninen tuki & ylläpito

Löysitkö ongelman tai keksitkö idean sivuston kehittämistä varten? Verkkosivustomme on ulkoistettu
DigiHaavi Oy:lle, joka jatkuvasti kehittää palvelua yhdessä Viljatuotteen kanssa.

Tiimi

Tutustu Viljatuotteen tiimiin

Viljatuotteen arvoihin kuuluu yhteisöllisyys ja tyytyväisyys työhön.

Matti Toivanen

toimitusjohtaja, myynti

  •  040 846 9788
  • matti.toivanen@virtasalmenviljatuote.fi

Petri Karjalainen

hallituksen puheenjohtaja

  • 400 894 505
  • petri.karjalainen@virtasalmenviljatuote.fi

Tina Toivanen

vientipäällikkö

  • 040 174 1047
  • tina.toivanen@virtasalmenviljatuote.fi
Osmo Toivanen

Osmo Toivanen

tuotantopäällikkö

  • 040 520 3083
  • osmo.toivanen@virtasalmenviljatuote.fi

Sari Karjalainen

laadunhallinta ja tuotekehitys

  • 0400 253 453
  • sari.karjalainen@virtasalmenviljatuote.fi

Jarno Manninen

päämylläri ja työsuojelupäällikkö

  • jarno.manninen@virtasalmenviljatuote.fi

Mariia Salmijärvi

  • 041 313 9828
  • mariia.salmijarvi@virtasalmenviljatuote.fi

Eetu Kolehmainen

  • eetu.kolehmainen@virtasalmenviljatuote.fi

Mika Toivonen

tuotanto

Sari Sajanen

asiakaspalvelu ja pakkaamo

Eeva Jäppinen

asiakaspalvelu ja pakkaamo

Antti Rouhiainen

tuotanto

Minna Kilpinen

lähettämö

Pekka Hänninen

  • pekka.hanninen@virtasalmenviljatuote.fi