Viljatuotteen Yhteystiedot

ASIAKASPALVELU

0208 348 000
+358 40 178 7555 (WhatsApp)
  info@virtasalmenviljatuote.fi
9 - 15 (ma-pe)

Virtasalmen Viljatuote Oy

Suholanrannantie 231, 77330 VIRTASALMI
Y-tunnus 2887618-6

Suholanrannatie 231

VIRTASALMI

Viljatuotteen tiimi

Matti Toivanen

toimitusjohtaja

040 846 9788
  matti.toivanen@virtasalmenviljatuote.fi

Petri Karjalainen

hallituksen puheenjohtaja

0400 894 505
  petri.karjalainen@virtasalmenviljatuote.fi

Osmo Toivanen
Osmo Toivanen

tuotantopäällikkö

040 520 3083
  osmo.toivanen@virtasalmenviljatuote.fi

Sari Karjalainen
Sari Karjalainen

laadunhallinta ja tuotekehitys

0400 253 453
  sari.karjalainen@virtasalmenviljatuote.fi

Jarno Manninen
Jarno Manninen

päämylläri ja työsuojelupäällikkö

  jarno.manninen@virtasalmenviljatuote.fi

Riikka Kosonen
Riikka Kosonen

asiakasvastaava ja hallinto

0208 348 000
  riikka.kosonen@virtasalmenviljatuote.fi

Elisa Karjalainen
Elisa Karjalainen

asiakaspalvelu ja pakkaamo

Eetu Kolehmainen
Eetu Kolehmainen

tuotanto ja pakkaamo

Mika Toivonen
Mika Toivonen

tuotanto

Tina Toivanen

vientipäällikkö

040 174 1047
  tina.toivanen@virtasalmenviljatuote.fi