Viljatuotteen Yhteystiedot

ASIAKASPALVELU

0208 348 000
+358 40 178 7555 (WhatsApp)
  info@virtasalmenviljatuote.fi
9 - 15 (ma-pe)

Virtasalmen Viljatuote Oy

Suholanrannantie 231, 77330 VIRTASALMI
Y-tunnus 2887618-6

Huom! Jos olet tulossa Varkauden suunnasta, älä käytä Googlen ehdottamaa reittiä, joka kääntyy Siikamäen kohdalta vasemmalle. Kyseisellä tiellä tulee puomi vastaan. Voit ajaa meille Pieksämäen tai Virtasalmen kautta.

Suholanrannatie 231

VIRTASALMI

Viljatuotteen tiimi

Matti Toivanen

toimitusjohtaja

040 846 9788
  matti.toivanen@virtasalmenviljatuote.fi

Petri Karjalainen

hallituksen puheenjohtaja

0400 894 505
  petri.karjalainen@virtasalmenviljatuote.fi

Tina Toivanen

vientipäällikkö

040 174 1047
  tina.toivanen@virtasalmenviljatuote.fi

Osmo Toivanen
Osmo Toivanen

tuotantopäällikkö

040 520 3083
  osmo.toivanen@virtasalmenviljatuote.fi

Sari Karjalainen
Sari Karjalainen

laadunhallinta ja tuotekehitys

0400 253 453
  sari.karjalainen@virtasalmenviljatuote.fi

Jarno Manninen
Jarno Manninen

päämylläri ja työsuojelupäällikkö

  jarno.manninen@virtasalmenviljatuote.fi

Riikka Kosonen
Riikka Kosonen

asiakkuudet, hallinto ja markkinointi

040 178 7555
  riikka.kosonen@virtasalmenviljatuote.fi

Mariia Salmijärvi

Sosiaalinen media, vaikuttajayhteistyö

050 384 7788
  mariia.salmijarvi@virtasalmenviljatuote.fi

Elisa Karjalainen
Elisa Karjalainen

asiakaspalvelu ja pakkaamo

Eetu Kolehmainen
Eetu Kolehmainen

tuotanto ja pakkaamo

Mika Toivonen
Mika Toivonen

tuotanto

Jasmin Siitonen

tuotanto